KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14806233
nr 1480 6233
Albert Larsson (1869-1952), Skymning. Signerad. Olja på pannå, 31x38 cm, yttermått inklusive ram: 48x56
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:06:40
100 kr
150 kr
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr